Ru van Rossem - Wielrenners - gesigneerde ets

Ru van Rossem - Wielrenners - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 75!
Ru van Rossem - Wielrenners - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 75!Ru van Rossem - Wielrenners - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 75!Ru van Rossem - Wielrenners - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 75!Ru van Rossem - Wielrenners - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 75!Ru van Rossem - Wielrenners - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 75!Ru van Rossem - Wielrenners - gesigneerde ets kopen? Bied vanaf 75!

Geplaatst door  Fojo
FA. (8)

138 verkochte items
Alle items van deze verkoper (27)
  • Ru van Rossem (1924-2007)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
TechniekEts
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen56.5 cm x 38 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
OplageVI/30
Wielrenners - gesigneerde ets. Gedrukt in een oplage van 30 stuks. Rechtsonder is het werk gesigneerd in potlood. Linksonder wielrenners VI/30. Papiermaat 56,5 x 38 cm. (hxb) De ets is in een goede staat.

De ets is in een goede staat.

Ru van Rossem (1924-2007)

Alle items van deze kunstenaar(5)
Geplaatst door  Fojo
FA. (8)

138 verkochte items
38 cm
56.5 cm
Starttijd:05-02-2022 om 18:03
Eindtijd:19-02-2022 om 19:09
Openingsbod€ 75
ObjectlocatieTiel, Nederland