950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1987 |
Techniek | Ets |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Bloemen en Planten |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 28.5 x 38 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 2/20 |
Ets van Ruud Matthes uit 1987. Titel: Boom(2). Nummer: 4/20. Afmetingen blad H28.5 x b38cm. Afmetingen voorstelling: H21 x b25cm. De ets is , met potlood, rechtsonder gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van dit werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Verzenden: we verzenden op dinsdag - en donderdag.
Ruud Matthes (Amsterdam, 1948) is autodidact, het onderwerp van zijn grafiek is het landschap. In 1989 verhuisde hij naar Griekenland. In de periode 2004 – 2013 veelvuldig reizen naar Azie.
Sinds 2015 woont hij in Bulgarije.
Conditie | |||||||||||
Conditie | Goed | ||||||||||
De voorstelling is in goede staat. | |||||||||||
Transport | |||||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 31-8-2021 om 10:57 |
Eindtijd | 25-9-2021 om 19:57 |