Sam Middleton - Blues for you (1963. Sam Middleton - Verkocht

Blues for you (1963. Sam Middleton kopen? Bied vanaf 79!
Grafiek (handgesigneerd)

Blues for you (1963. Sam Middleton kopen? Bied vanaf 79!Blues for you (1963. Sam Middleton kopen? Bied vanaf 79!Blues for you (1963. Sam Middleton kopen? Bied vanaf 79!Blues for you (1963. Sam Middleton kopen? Bied vanaf 79!
  • Sam Middleton (1927-2015)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Vroeg werk van Sam Middleton uit 1963 in originele lijst, nr. 14/85. Afmeting 40 cm x 35 cm, ingelijst 45 cm x 40 cm.