Sam Middleton - C2463 - Guitar Strings - Verkocht

Sam Middleton - C2463 - Guitar Strings kopen? Bied vanaf 100!

Verkoopprijs: € 100,00

Sam Middleton - C2463 - Guitar Strings kopen? Bied vanaf 100!Sam Middleton - C2463 - Guitar Strings kopen? Bied vanaf 100!Sam Middleton - C2463 - Guitar Strings kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1202 verkochte items
Alle items van deze verkoper (22)
  • Sam Middleton (1927-2015)
Jaartal1995
StijlAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen41 cm x 90 cm (h x b)
Lijst61 cm x 111 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage71/100
zeefdruk op papier, opl. 71/100, guitarstrings, gesigneerd r.o. en gedateerd 95, zonder glas, beeldmaat 41x90, lijstmaat 61x111, staat standaard, krasje lo op werk, papier los en bobbelt iets, lijst zonder glas

Dit werk kan worden opgehaald op onze locatie in Nieuwersluis.

ConditieRedelijk

Papier licht vergeeld door de tijd, krasje lo op werk, papier los en bobbelt iets, lijst zonder glas

Sam Middleton (1927-2015)

Alle items van deze kunstenaar(2)
Geplaatst door  Marsmeijer
FA. (81)

1202 verkochte items
111 cm
61 cm
90 cm
41 cm
Dit item is verkocht voor 100,00
Starttijd:24-05-2019 om 11:16
Eindtijd:06-06-2019 om 20:35
2407
30 mei / 14:01
€ 100