Sam Middleton - karakteristieke kleurrijke Middleton Zeefdruk - "Spectacles" - handgesigneerd - Verkocht

Sam Middleton - karakteristieke kleurrijke Middleton Zeefdruk - "Spectacles" - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
Sam Middleton - karakteristieke kleurrijke Middleton Zeefdruk - "Spectacles" - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Sam Middleton - karakteristieke kleurrijke Middleton Zeefdruk - "Spectacles" - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Sam Middleton - karakteristieke kleurrijke Middleton Zeefdruk - "Spectacles" - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Sam Middleton - karakteristieke kleurrijke Middleton Zeefdruk - "Spectacles" - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Sam Middleton - karakteristieke kleurrijke Middleton Zeefdruk - "Spectacles" - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Sam Middleton - karakteristieke kleurrijke Middleton Zeefdruk - "Spectacles" - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Sam Middleton - karakteristieke kleurrijke Middleton Zeefdruk - "Spectacles" - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 10!Sam Middleton - karakteristieke kleurrijke Middleton Zeefdruk - "Spectacles" - handgesigneerd kopen? Bied vanaf 10!
  • Sam Middleton (1927-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1973
StijlAbstract
OnderwerpStilleven
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen50 cm x 65 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage26 van 150 exemplaren

Sam Middleton - Zeefdruk, Harmonics - IngelijstDit item is verkochtToon itemSam Middleton - Zeefdruk, Harmonics - IngelijstGrafiek Handgesigneerd

Hamerprijs: € 40

Vergelijkbaar item plaatsenVan dezelfde kunstenaarsgroep BBKFrank Letterie - Frank Letterie - brons: 2 paardenBeeld Of Object
  • Openingsbod € 799
  • Sluit over 3m 19sBEKIJK ITEM
Arie Berkulin - Sculptuur 'Ringentoren' - ijzer - 1980 - zéér kleine oplage van 3 stuksBeeld Of Object
  • Huidig bod € 1350
  • Sluit over 1u 3m 19sBEKIJK ITEM
Jan Sierhuis - Tango danseres - groot en zeer zwaar bronsBeeld Of Object
  • Huidig bod € 1115
  • Sluit over 1u 4m 19sBEKIJK ITEM
Pieter d' Hont - bronzen beeld - 'Bizon' - 1981Beeld Of Object
  • Openingsbod € 2200
  • Sluit over 1u 6m 19sBEKIJK ITEM
Hover to zoomVergelijkbaar item plaatsen
  • OMSCHRIJVING
  • SAM MIDDLETON (1927-2015)

Sam MIDDLETON (New York City 1927 - Schagen 2015)

Schilder, lithograaf, aquarellist.

Opleiding:

Sam Middleton is een autodidact.

Na opgegroeid te zijn in Harlem en in vele landen te hebben gewoond (Mexico, Japan, Spanje, en Zweden) vestigde Sam Middleton zich in 1961 in Nederland. Jarenlang heeft Middleton in Amsterdam gewoond, maar gefascineerd door het landschap heeft hij zich in de kop van Noord-Holland gevestigd in Schagen.

Middleton is autodidact, maar heeft lesgegeven aan de Ateliers '63 Haarlem en aan de Koninklijke Academie in Den Bosch. Voor Middleton hebben zowel de muziek – klassieke muzie, jazz en pop – als het Hollandse landschap het klimaat gevormd waarin zijn abstract expressionistische werken ontstaan. Middleton verwerkte in zijn collages partituren en foto's. Deze collages hebben een uitgewogen esthetische en ritmische balans die ontstaat door een subtiel toegepaste vlakverdeling, met in veel gevallen een transparant geschilderde achtergrond en de toevoeging van een grote variëteit aan grafische elementen.

Exposities en prijzen:

Het werk van Sam Middleton is in musea over de hele wereld te zien. Naast in Nederland - waaronder in het Stedelijk Museum Amsterdam en in Museum Van Bommel van Dam - is zijn werk ook in Australië en Israël

papier ietwat gelig. Niet ingelijst!

Sam Middleton (1927-2015)

AmerikaansAmerikaansNederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (7)
Geplaatst door  artpointamsterdam
FA. (113)

3048 verkochte items
Alle items van deze verkoper (47)
65 cm
50 cm
Dit item is verkocht voor 17,25 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:20-01-2020 om 21:11
Eindtijd:25-01-2020 om 21:34
Biedingen (2)
Artyshock
25 jan. / 19:24
€ 15
Stijn123
21 jan. / 09:07
€ 10