Jan J. van der Stap - Zomers landschap met molen
Guðmundur Erro - Lithographie 1997 (Erker-Presse/St.Gallen) - Auflage 90 - e/a
Carel Visser - Servies/twee borden
Piet van Wijngaerdt - Chrysanten met rood fluweel
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1972 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Abstract |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 60 x 45 cm (h x b) |
Incl. lijst | 73 x 56 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 150 |
Conditie | |
Conditie | Goed |
Lijst is goed maar het werk dient er op een goede wijze en met betere achterplaat opnieuw ingemaakt worden. | |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: ‘s graveland, Nederland |
Objectlocatie | ‘s Graveland, Nederland |
Starttijd | 24-10-2023 om 12:06 |
Eindtijd | 5-11-2023 om 22:40 |