Sam Middleton - onbekend

Sam Middleton - onbekend kopen? Bied vanaf 150!
Sam Middleton - onbekend kopen? Bied vanaf 150!Sam Middleton - onbekend kopen? Bied vanaf 150!Sam Middleton - onbekend kopen? Bied vanaf 150!
  • Sam Middleton (1927-2015)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1972
StijlAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen60 cm x 45 cm (h x b)
Incl. lijst73 cm x 56 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150
Intrigerend werk van Middleton. Lijst en kader is ok maar achterplaat dient vervangen te worden.
Het werk zit er nu niet "strak" in.
Lijst is goed maar het werk dient er op een goede wijze en met betere achterplaat
opnieuw ingemaakt worden.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: ‘s graveland, Nederland

Openingsbod € 150
Objectlocatie‘s Graveland,  Nederland
VerzendingUitsluitend afhalen op locatie
Starttijd21-9-2023 om 14:42
Eindtijd30-9-2023 om 22:49