Sam Middleton - Sam Middleton: Zeefdruk, Composition I - Ingelijst - Verkocht

Sam Middleton - Sam Middleton: Zeefdruk, Composition I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

Verkoopprijs: € 80,00

Sam Middleton - Sam Middleton: Zeefdruk, Composition I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Sam Middleton - Sam Middleton: Zeefdruk, Composition I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!Sam Middleton - Sam Middleton: Zeefdruk, Composition I - Ingelijst kopen? Bied vanaf 35!

Geplaatst door  VeilingmeesterCollecties
FA. (247)

29757 verkochte items
Alle items van deze verkoper (49)
  • Sam Middleton (1927-2015)
GesigneerdHandgesigneerd

Titel: Composition I
Jaartal: 1997
Afmetingen lijst: 51 cm x 61 cm (Beeld: 29 cm x 36 cm)
Oplage:  28/100
Gesigneerd: Ja, handgeschreven met potlood (rechtsonder)
Materiaal: Zeefdruk op papier
Ingelijst: Ja, in aluminium lijst
Conditie kunstwerk: In zeer goede staat
Oorspronkelijke galerieprijs: € 300

Administratieve code:

QQZD

Dit item is verkocht voor 80,00
Starttijd:19-06-2018 om 16:16
Eindtijd:01-07-2018 om 10:07
Biedingen (10)
HansB
30 jun. / 20:13
€ 80
Swaenenrijck
30 jun. / 20:12
€ 75
HansB
30 jun. / 20:12
€ 75
Swaenenrijck
30 jun. / 20:12
€ 70
HansB
30 jun. / 20:12
€ 65
Swaenenrijck
30 jun. / 20:12
€ 55
HansB
30 jun. / 20:12
€ 50
Swaenenrijck
30 jun. / 18:51
€ 45
HansB
30 jun. / 15:25
€ 40
Swaenenrijck
27 jun. / 00:51
€ 35