In opdracht geveild:
Mooie zeefdruk van Sam Middleton. Zeer mooi ingelijst. Kan direct aan de muur.
Titel: Composition I
Jaartal: 1997
Afmetingen lijst: 61cm x 51cm
Afmetingen beeld: 35cm x 31cm
Gesigneerd: Handgesigneerd
Ingelijst: Ja, mooie lijst.
Oplage: 53/100
Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.
Afhandeling:
Afhalen in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam. Of bezorging via een koerier, kosten 35 euro in NL, uitgezonderd Zeeuws Vlaanderen (+25 euro) en de eilanden.
Garantie:
Informatie: