Sam Middleton - sam middleton - Verkocht

sam middleton kopen? Bied vanaf 90!
Grafiek (handgesigneerd)

sam middleton kopen? Bied vanaf 90!sam middleton kopen? Bied vanaf 90!
  • Sam Middleton (1927-2015)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

schitterende abstracte zeefdruk uit 1965 van sam middleton ,  ingelijst, maten 66x51 cm , genummerd 22/190  en gesigneerd 50 jaar oud en puntgaaf.