Imanol Marrodán - Rood Langzaam f15
Germ de Jong - 3 catalogi, uit 1986, 1989 en 1999
Romain Malfliet - O.L.Vr. Kapelleke Hamme
Thomas Barkie - 50.000 lichtpuntjes
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1995 |
Techniek | Zeefdruk |
Stijl | Modern |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 66 x 120 cm (h x b) |
Incl. lijst | 66 x 120 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 79/100 |
Conditie | |
Conditie | Zeer Goed |
Afhalen | Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Vught, Nederland |
Objectlocatie | Vught, Nederland |
Starttijd | 11-4-2024 om 9:42 |
Eindtijd | 21-4-2024 om 11:06 |