950pt Platina ketting - 50 cm - 5.0 gram
Klaus Jürgen Fischer - Umspieltes Feld
Alexis Gorodine - Leatherwords
Type | Grafiek (handgesigneerd) |
Techniek | Litho |
Drager | Geschept Papier |
Stijl | Modern |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 50 x 40 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 30 |
Karakteristieke compositie van Shlomo Koren. Litho op geschept papier, met potlood gesigneerd, getiteld (niet te ontcijferen door mij, mogelijk Hebreeuws) en genummerd (15/30). In goede conditie; kreukje in de hoek rechtsonder, punaise gaatje in de marge onderin. Ingelijst met passe-partout is het werk prima.
Afmetingen: 50cm x 40cm (blad), 46cm x 38cm (beeld)
Conditie | |||
Conditie | Goed | ||
Kreukje in de hoek rechtsonder, punaise gaatje in de marge onderin. Ingelijst met passe-partout is het werk prima. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 5 kg.
Objectlocatie | Diemen, Nederland |
Starttijd | 21-11-2021 om 14:23 |
Eindtijd | 11-12-2021 om 22:56 |