Joan Gardy Artigas - La part des autres
Louis Derijks - Naakte vrouwen torso
Type | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1990 |
Techniek | Penseel (Inkt) |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 20.4 x 12.3 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Mooie inkt tekening . Afkomstig uit een serie tekeningen gemaakt Andelaroche (Fr.)
De tekening is op de achterzijde voorzien van een tekts over COLUMBES ( Columbus) met daarbij een krantenafbeelding van de stad Genua
Kunstenaar: Siep van den Berg
titel: Constrcutivistische compositie in inkt en balpen met correctie stripjes uit het blad
techniek: balpen , oostindische inkt
formaat: 20.4 x 12.3 cm.
jaar: 1990
conditie : Mint
Conditie | |||
Conditie | Nieuwstaat | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Leidschendam, Nederland |
Starttijd | 15-5-2020 om 12:49 |
Eindtijd | 24-5-2020 om 19:33 |