Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1992 |
Techniek | Pen (Inkt) |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 29.5 x 19.2 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Mooie inkt tekening . Afkomstig uit een serie van opeenvolgende oostindiche inkt tekening waarin duidelijk varianten op een bepaalde compositie ter herkennen zijn ( zie ook de tekening die ook vandaag eindigt.
Kunstenaar: Siep van den Berg
titel: Constrcutivistische compositie in inkt
techniek: pen , oostindische inkt
formaat: 29,5 x 19,2 cm.
jaar: 1992
conditie : Mint
herkomst: prive collectie
Conditie | |||
Conditie | Nieuwstaat | ||
Mooie uitgewerkte compositie uit een serie van gelijkvormige schetsen in oostindische inkt | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Leidschendam, Nederland |
Starttijd | 18-3-2021 om 15:53 |
Eindtijd | 26-5-2021 om 14:45 |