Helen Nieuwendijk - Gemengde techniek (acrylverf en collage), My heart is my friend
Frits Hesseling - Zeefdruk, Gaashek - Ingelijst
Philip Vencken - Acryl op doek, Zonder titel
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1990 |
Techniek | Pen (Inkt) |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 29 x 19 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Mooie
pentekening collage door Siep van den Berg. Pentekening in oost
indische inkt plus papier knipsels . .
Datering : ca. 1990
Kunstenaar: Siep van den Berg
titel: Recto Constructivistische collage in potlood/ inkt en papier
techniek: oostindische inkt en papier
formaat: 29 x 19 cm.
jaar: 1990
conditie : Mint -
herkomst: prive collectie
Conditie | |||
Conditie | Nieuwstaat | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Leidschendam, Nederland |
Starttijd | 14-8-2022 om 16:05 |
Eindtijd | 26-8-2022 om 22:37 |