Harry Karssen - Lot van twee zeefdrukken z.t.
Joan Blaeu - Watanum - Watene - Waten
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1992 |
Techniek | Pen (Inkt) |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 28.9 x 19.4 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Mooie pentekening door Siep van den Berg. Pentekening in oost indische inkt .aan de zijkanten zijn notities van afmetingen gemaakt voor de verdere uitwerking van de tekening. Correctie stukjes papier zijn in de tekening aangebracht
Kunstenaar: Siep van den Berg
titel: Constructivistische compositie in inkt
techniek: oostindische inkt
formaat: 28,9 x 19,4 cm.
jaar: 1992
conditie : Mint
Conditie | |||
Conditie | Nieuwstaat | ||
Tekening is aan onder een bovenzijde afgeknipt. Deze stukjes zijn als correctie stukjes in de compositie gebruikt | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Leidschendam, Nederland |
Starttijd | 15-5-2020 om 12:50 |
Eindtijd | 26-5-2020 om 23:18 |