| Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
| Jaartal | 1990 |
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Drager | Papier |
| Stijl | Abstract |
| Onderwerp | Abstract |
| Ingelijst | Niet Ingelijst |
| Afmetingen | 20.8 x 12.9 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd |
Set van 2 Siep van den Berg tekeningen in potlood en zwarte inkt
Kunstenaar: Siep van den Berg
titel: Constructivistische composities in potlood en inkt
techniek: oostindische inkt
formaat: 20,8 x 12,9 cm.
jaar: 1990
conditie : Mint
Interessante set omdat de tekeningen opeenvolgend door Siep van den Berg in 1990 gemaakt zijn.
| Conditie | |||
| Conditie | Nieuwstaat | ||
| Het linkerblad heeft de kenmerkend afgeknipte stukjes die Siep voor de correctie van zijn composities gebruikte | |||
| Transport | |||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | Tot 2 kg.
| Garantie | |||