Ricardo Carpani - Plaat/gravure door Ricardo Carpani
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1992 |
Techniek | Pen (Inkt) |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 29.5 x 19 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Mooie inkt tekening . compositie van 4 rechthoeken uitgezet op een potlood grit en met correctie in de tekening ( zie foto)
Kunstenaar: Siep van den Berg
titel: Constrcutivistische compositie in inkt van 4 rechthoeken
techniek: pen , oostindische inkt
formaat: 29,5 x 19 cm.
jaar: 1992
conditie : Mint
PS
het blad heeft op 3 plaatsen door van den Berg geplaatste correctie strips die uit een ander blad afkomstig zijn
herkomst: prive collectie
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Leidschendam, Nederland |
Starttijd | 16-7-2020 om 12:25 |
Eindtijd | 22-8-2020 om 9:29 |