Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1990 |
Techniek | Pen (Inkt) |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 20.6 x 12.6 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
pentekening door Siep van den Berg. Pentekening in oost
in balpen . Met handgeschreven tekst door Siep van de Berg " Het bestaan de dood JJ Slauerhoff en op de achterzijde een foto van 100 jaar Philips met daarbij handgeschreven"100 jaar Philips!"
Kunstenaar: Siep van den Berg
titel: Constructivistische compositie in balpen
techniek: balpen op papier
formaat: 20,6 x 12,6 cm
jaar: 1990
conditie : NM+++
herkomst: prive collectie
Conditie | |||
Conditie | Zeer Goed | ||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Leidschendam, Nederland |
Starttijd | 16-7-2020 om 12:27 |
Eindtijd | 3-1-2021 om 10:00 |