| Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
| Jaartal | 1990 |
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Drager | Papier |
| Stijl | Abstract |
| Onderwerp | Abstract |
| Ingelijst | Niet Ingelijst |
| Afmetingen | 20.6 x 12.6 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd |
pentekening door Siep van den Berg. Pentekening in oost
in balpen . Met handgeschreven tekst door Siep van de Berg " Het bestaan de dood JJ Slauerhoff en op de achterzijde een foto van 100 jaar Philips met daarbij handgeschreven"100 jaar Philips!"
Kunstenaar: Siep van den Berg
titel: Constructivistische compositie in balpen
techniek: balpen op papier
formaat: 20,6 x 12,6 cm
jaar: 1990
conditie : NM+++
herkomst: prive collectie
| Conditie | |||
| Conditie | Zeer Goed | ||
| Transport | |||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | Tot 2 kg.
| Garantie | |||