Ruloff S.A. Manuputty - Contra
Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
Jaartal | 1992 |
Techniek | Pen (Inkt) |
Stijl | Abstract |
Onderwerp | Abstract |
Ingelijst | Niet Ingelijst |
Afmetingen | 29.7 x 19.3 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd |
Bijzondere van den Berg tekening waarbij geexperimenteerd wordt met 2 vergelijkbare composities naast elkaar. Gescheiden door een blank middenstuk
Kunstenaar: Siep van den Berg
titel: tekening
techniek: potlood, oostindische inkt en papier strips
formaat: 29,7 x 19,3 cm.
jaar: 1992
conditie : Mint
herkomst: prive collectie
Conditie: MintConditieConditie | |||
Conditie | Nieuwstaat | ||
tekening heeft de kenmerkende ingeknipte hoeken. Papier strookjes die van den Berg gebruikte om correcties inde compositie aan te brengen | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | Tot 2 kg.
Objectlocatie | Leidschendam, Nederland |
Starttijd | 21-1-2020 om 14:06 |
Eindtijd | 26-5-2020 om 23:18 |