| Type kunstwerk | Tekening / Aquarel |
| Jaartal | 1992 |
| Techniek | Pen (Inkt) |
| Drager | Papier |
| Stijl | Abstract |
| Onderwerp | Abstract |
| Ingelijst | Niet Ingelijst |
| Afmetingen | 29.7 x 19.3 cm (h x b) |
| Gesigneerd | Ongesigneerd |
Bijzondere van den Berg tekening waarbij geexperimenteerd wordt met 2 vergelijkbare composities naast elkaar. Gescheiden door een blank middenstuk
Kunstenaar: Siep van den Berg
titel: tekening
techniek: potlood, oostindische inkt en papier strips
formaat: 29,7 x 19,3 cm.
jaar: 1992
conditie : Mint
herkomst: prive collectie
Conditie: MintConditie| Conditie | |||
| Conditie | Nieuwstaat | ||
| tekening heeft de kenmerkende ingeknipte hoeken. Papier strookjes die van den Berg gebruikte om correcties inde compositie aan te brengen | |||
| Transport | |||
| Verzenden | Pakketpost | ||
| Prijs | Tot 2 kg.
| Garantie | |||