Siep van den Berg - # TWEE COMPOSITIES BINNEN EEN VLAK # 1992, mint - Verkocht

Siep van den Berg - # TWEE COMPOSITIES BINNEN EEN VLAK # 1992, mint kopen? Bied vanaf 40!
Tekening / Aquarel

Siep van den Berg - # TWEE COMPOSITIES BINNEN EEN VLAK # 1992, mint kopen? Bied vanaf 40!Siep van den Berg - # TWEE COMPOSITIES BINNEN EEN VLAK # 1992, mint kopen? Bied vanaf 40!Siep van den Berg - # TWEE COMPOSITIES BINNEN EEN VLAK # 1992, mint kopen? Bied vanaf 40!
  • Siep van den Berg (1913-1998)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1992
Techniek Pen (Inkt)
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 29.7 x 19.3 cm (h x b)
Gesigneerd Ongesigneerd

Bijzondere van den Berg tekening waarbij geexperimenteerd wordt met 2 vergelijkbare composities naast elkaar. Gescheiden door een blank middenstuk

Kunstenaar: Siep van den Berg

titel: tekening

techniek: potlood, oostindische inkt en papier strips

formaat: 29,7 x 19,3 cm.

jaar: 1992

conditie : Mint

herkomst: prive collectie

Conditie: Mint

tekening heeft de kenmerkende ingeknipte hoeken. Papier strookjes die van den Berg gebruikte om correcties inde compositie aan te brengen
Binnen Nederland € 4,35