Karel De Bauw - Lanschap met ploegpaarden
Hans van Eerd - Gemengde techniek, Zonder titel
Eva Jorritsma-Thone - Gebakerd kind
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Jaartal | 1990 |
Techniek | Ets/Aquatint |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 31 x 23 cm (h x b) |
Incl. lijst | 66 x 51 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Oplage | 2/75 |
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Goede staat. Geen glas in kader. Passe-partout licht bevuild. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Brasschaat, België |
Starttijd | 17-1-2023 om 7:29 |
Eindtijd | 1-2-2023 om 21:20 |