Frans Hals - Biographie critique
Bob Immink - Noordhollands landschap - aquarel
Yaacov Agam - "Ne Bougez Pas (Geel)" Editie 97 - genummerd
Type kunstwerk | Prenten & Uitgaves |
Jaartal | 1904 |
Techniek | Varia |
Stijl | Klassiek |
Onderwerp | Historisch |
Afmetingen | 63.5 x 47.5 cm (h x b) |
Gesigneerd | Ongesigneerd/Drukgesigneerd |
Litho van Simon Molijn. Jaar: 1904. Afmetingen blad: H63.5 X b47.5. Afmetingen voorstelling: H24.5 X b17.5. Het werk is linksonder in de druk gesigneerd. De authenticiteit van het aangeboden werk kan voor 100% worden gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag worden meegestuurd. Conditie: in goede staat. Er zitten wat verkleuringen op de witte rand om het werk heen, van een vorige inlijsting.
Conditie | |||
Conditie | Redelijk | ||
In redelijke staat. Er zit wat verkleuring op de witte rand om het werk heen, van een vorige inlijsting. | |||
Transport | |||
Verzenden | Pakketpost | ||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | 'S-GRAVENZANDE, Nederland |
Starttijd | 30-7-2018 om 11:34 |
Eindtijd | 7-8-2018 om 22:41 |