Simon Vinkenoog - ‘Louter genieten’ - oplage 75 - 1993 - incl. vier zeefdrukken - Verkocht

Simon Vinkenoog - ‘Louter genieten’ - oplage 75 - 1993 - incl. vier zeefdrukken kopen? Bied vanaf 125!
Simon Vinkenoog - ‘Louter genieten’ - oplage 75 - 1993 - incl. vier zeefdrukken kopen? Bied vanaf 125!Simon Vinkenoog - ‘Louter genieten’ - oplage 75 - 1993 - incl. vier zeefdrukken kopen? Bied vanaf 125!Simon Vinkenoog - ‘Louter genieten’ - oplage 75 - 1993 - incl. vier zeefdrukken kopen? Bied vanaf 125!Simon Vinkenoog - ‘Louter genieten’ - oplage 75 - 1993 - incl. vier zeefdrukken kopen? Bied vanaf 125!Simon Vinkenoog - ‘Louter genieten’ - oplage 75 - 1993 - incl. vier zeefdrukken kopen? Bied vanaf 125!Simon Vinkenoog - ‘Louter genieten’ - oplage 75 - 1993 - incl. vier zeefdrukken kopen? Bied vanaf 125!Simon Vinkenoog - ‘Louter genieten’ - oplage 75 - 1993 - incl. vier zeefdrukken kopen? Bied vanaf 125!Simon Vinkenoog - ‘Louter genieten’ - oplage 75 - 1993 - incl. vier zeefdrukken kopen? Bied vanaf 125!Simon Vinkenoog - ‘Louter genieten’ - oplage 75 - 1993 - incl. vier zeefdrukken kopen? Bied vanaf 125!
  • Simon Vinkenoog (1928-2009)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1993
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen45 cm x 45 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage75
Een fraai boek van Simon Vinkenoog uit 1993 - Louter genieten.
Het boek bevat o.a. vier zeefdrukken, allen gesigneerd en genummerd, oplage 75 ex.
De kartonnen hoes is iets beschadigd, de zeefdrukken zijn in zeer goede conditie.

Dit item is verkocht voor 184,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:08-01-2023 om 19:32
Eindtijd:21-01-2023 om 19:18
Biedingen (5)
SchoenmakerSch
21 jan. / 19:13
€ 160
emilebroersma
21 jan. / 19:13
€ 150
emilebroersma
21 jan. / 19:12
€ 148
SchoenmakerSch
21 jan. / 19:12
€ 138
emilebroersma
18 jan. / 13:22
€ 125