Imanol Marrodán - 14/08/2008 13:26 (serie identiteitsgetuigenissen)
Val-Saint-Lambert - 6 wijnglazen Berncastel motief
Jack Youngerman - "Galaxy Red" 1989 - editie 150
Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Speelse litho in de naïeve stijl van Sipke Huismans, afkomstig uit de Gelderse Grafiekmap 1987. Het werk is losbladig, op geschept papier en door de kunstenaar met potlood voorzien van handtekening, jaartal 1987 en oplage (33 / 100). Het blad meet 65 x 50 cm, de afbeelding ongeveer 45 x 35 cm. Het geheel is in onberispelijke staat.
Sipke Huismans werd in 1938 geboren in Amsterdam. Hij is autodidact. Hij was docent en directeur van de Academie voor Kunst en Industrie in Enschede, docent aan de Koninklijke Academie voor Kunst en Vormgeving in Den Bosch en lector en hoogleraar aan de Rijksakademie voor Beeldende Kunst in Amsterdam.
Ophalen in Breda of verzending in stevige koker op kosten van de koper