Sjoerd Buisman - Naakt - Verkocht

Sjoerd Buisman - Naakt kopen? Bied vanaf 95!
Grafiek (handgesigneerd)

Sjoerd Buisman - Naakt kopen? Bied vanaf 95!Sjoerd Buisman - Naakt kopen? Bied vanaf 95!Sjoerd Buisman - Naakt kopen? Bied vanaf 95!Sjoerd Buisman - Naakt kopen? Bied vanaf 95!Sjoerd Buisman - Naakt kopen? Bied vanaf 95!Sjoerd Buisman - Naakt kopen? Bied vanaf 95!Sjoerd Buisman - Naakt kopen? Bied vanaf 95!Sjoerd Buisman - Naakt kopen? Bied vanaf 95!Sjoerd Buisman - Naakt kopen? Bied vanaf 95!Sjoerd Buisman - Naakt kopen? Bied vanaf 95!Sjoerd Buisman - Naakt kopen? Bied vanaf 95!Sjoerd Buisman - Naakt kopen? Bied vanaf 95!
  • Sjoerd Buisman (1948)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1966
Techniek Monotype
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 24 x 32 cm (h x b)
Incl. lijst 43 x 53 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 1
Uniek en vroeg werk van Sjoerd Buisman (1948). Het betreft hier een monotype, wat betekent dat het een uniek werk is.
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 10,00
Naar België € 10,00
Naar Duitsland € 12,00
Europese Unie € 25,00
Wereldwijd € 65,00

Sjoerd Buisman (1948)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  MDalen
Lid sinds 2017
156 verkochte items
Alle items (20)
53 cm
43 cm
32 cm
24 cm