Ted Felen - The Difference between…, zeefdruk - Verkocht

Ted Felen - The Difference between…, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
Ted Felen - The Difference between…, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!Ted Felen - The Difference between…, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!Ted Felen - The Difference between…, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!Ted Felen - The Difference between…, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!Ted Felen - The Difference between…, zeefdruk kopen? Bied vanaf 50!
  • Ted Felen (1931-2016)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1992
OnderwerpAbstract
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen55 cm x 50 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage90

Mooie, geometrisch abstracte compositie van Ted Felen.  Zeefdruk op grijsgetint papier, met potlood gesigneerd, gedateerd (‘92), getiteld en genummerd (60/90).  In uitstekende conditie.

Afmetingen: 55cm x 50cm (blad), 38cm x 36cm (beeld)

The Difference between… met als subtitel Ebony and Ivory is een werk over rassendiscriminatie.  De kleur van het bijna zwarte ebbenhout is een gangbaar symbool voor het zwarte ras.  Zo is Ebony de titel van een Amerikaans tijdschrift dat in de jaren na WOII voor de belangen van de zwarte bevolking opkwam. Het contrasteert met het ivoorwit.  Felens wens was dat het met de rassen gaat als op het toetsenbord van de piano: zwart en wit completeren elkaar en leiden tot harmonie (Disclaimer: dit allemaal in de woorden van dr. Leo Ewals, kunsthistoricus).

Ted Felen (1931-2016)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (3)
Geplaatst door  Rosser
FA. (176)

3033 verkochte items
Alle items van deze verkoper (236)
50 cm
55 cm
Dit item is verkocht voor 80,50 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:05-05-2022 om 16:30
Eindtijd:29-08-2022 om 11:49
barthartog
29 aug. / 11:47
€ 70