Ets/aquatint(droge naald) van Theo Beerendonk. Oplage: 1e staat. Afmetingen blad incl passepartout: H45.5 x b34cm. Afmetingen voorstelling: H20 x b22cm. Het werk is links onderaan, met potlood, gesigneerd door de kunstenaar. De authenticiteit van het aangeboden werk wordt volledig gegarandeerd. Een certificaat van echtheid kan, op aanvraag, worden gemaild.
Afkomstig van veiling nalatenschap Den Haag, 19okt 1994.
Verzenden: we verzenden op dinsdag - en donderdag.
Theo Beerendonk (1905-1979) was typisch een 20e-eeuwse kunstenaar. In zijn oeuvre weerspiegelen zich de ontwikkelingen die de beeldende kunst in deze eeuw doormaakte: van traditioneel tot modern.