Intrigerende ets uit 1970 van Theo Daamen. Kleine oplage en af gedrukt op geschept papier.
Gesigneerd en betiteld met potlood. Afgezien van enkele kleine roestvlekjes in de marge is het een prent van zeer goede kwaliteit.
Goed
enkele kleine roestvlekjes in de ruime marge