Prachtige ets achter glas geheel in de stijl van de kunstenaar. Met potlood gesigneerd en gedateerd. Eenvoudige lijst van beukenhout.
Theodorus (Theo) Daamen is een Nederlandse graficus, schilder en tekenaar. Geboren in Amsterdam waar hij ook zijn opleiding kreeg. Figuurvoorstelling, portretten en dieren zijn voorstellingen die steeds terug te vinden zijn in werken van Daamen. Daamen, trouwde in 1963 met Heidi. Tekenopleiding gevolgd aan de Rijksnormaalschool te Amsterdam.
Exposities en prijzen: 40-Jarig Jubileum Galerie Petit Amsterdam, 2010 - Heidi Daamen en Theo Daamen - Galerie Petit Amsterdam, 2008 - Zomer 2006, Beelden aan de Vecht, Maarssen, 2006 - Van Goden en Mensen, Voerman Museum Hattem, Hattem, 2002
Zorgenkindje / Fussy child (1970)