Theo Elfrink - en Jan Hein van Rooij - 2 ingelijste kleuretsen - Roisin-Hauts Pays (FR)

Theo Elfrink - en Jan Hein van Rooij - 2 ingelijste kleuretsen - Roisin-Hauts Pays (FR) kopen? Bied vanaf 90!
Theo Elfrink - en Jan Hein van Rooij - 2 ingelijste kleuretsen - Roisin-Hauts Pays (FR) kopen? Bied vanaf 90!Theo Elfrink - en Jan Hein van Rooij - 2 ingelijste kleuretsen - Roisin-Hauts Pays (FR) kopen? Bied vanaf 90!Theo Elfrink - en Jan Hein van Rooij - 2 ingelijste kleuretsen - Roisin-Hauts Pays (FR) kopen? Bied vanaf 90!Theo Elfrink - en Jan Hein van Rooij - 2 ingelijste kleuretsen - Roisin-Hauts Pays (FR) kopen? Bied vanaf 90!
  • Theo Elfrink (1923-2014)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1982
Techniek Ets
Stijl Impressionistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 24.5 x 29.5 cm (h x b)
Incl. lijst 31 x 35 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage 15
Een unieke samenwerking van 2 kunstenaars.
Jan Hein van Rooy (1940) & Theo Elfrink (1923-2014).

2 kleuretsen, oplage 5/15 en 6/15.
Beide plaatranden: 24.5x29.5 cm.
De bladen zijn los geplaatst achter glas, in witte houten lijsten.

Gesigneerd met de voornamen: links 'Theo' en rechts 'Jan Hein'.
Titel: " Roisin - Hauts Pays "(=Belgisch-Franse grens).
Voormalig eigendom van KPN.

goede tot zeer goede gebruikte staat
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 12,00
Naar België € 20,00
Naar Duitsland € 20,00
Europese Unie € 24,00

Theo Elfrink (1923-2014)

Nederlands Nederlands Alle items van deze kunstenaar (3)

Geplaatst door  Miles
2417 verkochte items
Alle items (198)
35 cm
31 cm
29.5 cm
24.5 cm