Theo Kuijpers - Proefdruk (collectors item) - Verkocht

Theo Kuijpers - Proefdruk (collectors item) kopen? Bied vanaf 120!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Theo Kuijpers (1939)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Jaartal 1988
Techniek Litho
Stijl Abstract
Onderwerp Abstract
Ingelijst Niet Ingelijst
Afmetingen 75 x 105 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Oplage proefdruk
Zeer bijzondere preofdruk van een tussenstadium van het uiteindelijke werk. Gesigineerd door de kunstenaar en daarmee uniek, collectors item)Formaat 75 x 105 in perfecte staat.Ophalen bij onze galerie in Arkel of per aangetekende post toegestuurd.
Binnen Nederland € 11,00