Theo Wolvecamp - Abstract - Verkocht

Theo Wolvecamp - Abstract kopen? Bied vanaf 350!
Grafiek (handgesigneerd)

  • Theo Wolvecamp (1925-1992)
Type kunstwerkGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1988
StijlAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen100 x 77 cm (h x b)
Incl. lijst100 x 77 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage200
Leuk grappig werk die een andere insteek heeft dan zijn gangbare werk
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Vught, Nederland

ObjectlocatieVught,  Nederland
Starttijd22-2-2024 om 13:47
Eindtijd2-3-2024 om 19:02
Log in of registreer om de biedgeschiedenis te bekijken