Theo Wolvecamp - Abstracte compositie (Pastel op papier - uniek) - Verkocht

Theo Wolvecamp - Abstracte compositie (Pastel op papier - uniek) kopen? Bied vanaf 500!
Tekening / Aquarel

Theo Wolvecamp - Abstracte compositie (Pastel op papier - uniek) kopen? Bied vanaf 500!Theo Wolvecamp - Abstracte compositie (Pastel op papier - uniek) kopen? Bied vanaf 500!Theo Wolvecamp - Abstracte compositie (Pastel op papier - uniek) kopen? Bied vanaf 500!
  • Theo Wolvecamp (1925-1992)
Type kunstwerk Tekening / Aquarel
Jaartal 1984
Techniek Pastel/Krijt
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 31 x 23 cm (h x b)
Incl. lijst 43 x 32.5 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Abstracte compositie
Pastel op papier
Afmetingen: ca. 31 × 23 cm
Gesigneerd rechtsonder
Professioneel ingelijst met kwaliteitsomlijsting en zuurvrij passe-partout.
Aangekocht via veiling.

Over Theo Wolvecamp
Theo Wolvecamp was een invloedrijke Nederlandse kunstenaar en medeoprichter van de beroemde CoBrA-beweging (1948–1951), samen met onder anderen Karel Appel en Corneille. Zijn werk kenmerkt zich door expressieve abstractie, krachtige kleurcontrasten en een vrije, experimentele stijl. Wolvecamp wordt gezien als een pionier van de naoorlogse avant-garde in Nederland en zijn werken zijn opgenomen in diverse museale collecties.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zwijnaarde, België
Binnen België € 10,60
Naar Nederland € 18,20
Naar Duitsland € 21,50
Europese Unie € 21,50
Wereldwijd € 46,80