Abstracte compositie Pastel op papier Afmetingen: ca. 31 × 23 cm Gesigneerd rechtsonder Professioneel ingelijst met kwaliteitsomlijsting en zuurvrij passe-partout. Aangekocht via veiling.
Over Theo Wolvecamp Theo Wolvecamp was een invloedrijke Nederlandse kunstenaar en medeoprichter van de beroemde CoBrA-beweging (1948–1951), samen met onder anderen Karel Appel en Corneille. Zijn werk kenmerkt zich door expressieve abstractie, krachtige kleurcontrasten en een vrije, experimentele stijl. Wolvecamp wordt gezien als een pionier van de naoorlogse avant-garde in Nederland en zijn werken zijn opgenomen in diverse museale collecties.
Zeer Goed
Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Zwijnaarde, België
Tot 5 kg.
Binnen België
€ 10,60
Naar Nederland
€ 18,20
€ 21,50
Europese Unie
€ 21,50
Wereldwijd
€ 46,80