Theo Wolvecamp - “Happy birds” abstracte compositie

Theo Wolvecamp - “Happy birds” abstracte compositie kopen? Bied vanaf 150!
Theo Wolvecamp - “Happy birds” abstracte compositie kopen? Bied vanaf 150!Theo Wolvecamp - “Happy birds” abstracte compositie kopen? Bied vanaf 150!Theo Wolvecamp - “Happy birds” abstracte compositie kopen? Bied vanaf 150!Theo Wolvecamp - “Happy birds” abstracte compositie kopen? Bied vanaf 150!
  • Theo Wolvecamp (1925-1992)
TypeGrafiek (handgesigneerd)
Jaartal1990
StijlAfrikaans
OnderwerpDieren
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen63 cm x 73.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage5/200
Voor vragen kunt u mij ten alle tijden contacteren.

Starttijd:17-01-2023 om 15:23
Eindtijd:25-01-2023 om 19:26
Openingsbod € 150
ObjectlocatieEdam,  Nederland
VerzendingAlleen binnen Europa