Theo Wolvecamp - Liggende compositie met ogen met nieuwe lijst - Verkocht

Theo Wolvecamp - Liggende compositie met ogen met nieuwe lijst kopen? Bied vanaf 220!

Verkoopprijs: € 207,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Theo Wolvecamp - Liggende compositie met ogen met nieuwe lijst kopen? Bied vanaf 220!Theo Wolvecamp - Liggende compositie met ogen met nieuwe lijst kopen? Bied vanaf 220!

Geplaatst door  Kunstbedrijf
FA. (82)

1977 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1093)
  • Theo Wolvecamp (1925-1992)
Jaartal1989
StijlAbstract
OnderwerpAbstract
IngelijstIngelijst
Afmetingen56 cm x 70 cm (h x b)
Lijst77 cm x 91 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Oplage150 exemplaren

Mooie zeefdruk van CoBrA- kunstenaar Theo Wolvecamp. Het werk is in goede conditie.U kunt het werk vooraf komen bekijken in de Schatkamer van galerie Rotor in Gorcum, na aankoop afhalen of verzenden per koerier met lijst of zonder lijst per aangetekende post toegestuurd krijgen.
De foto is door het glas van de lijst heen genomen.

Dit item is verkocht voor 207,00(Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:07-01-2020 om 11:54
Eindtijd:27-01-2020 om 10:00
schmitzj
26 jan. / 16:41
€ 180