Theo Wolvecamp - Theo Wolvecamp - Abstracte voorstelling, zeefdruk - Verkocht

Theo Wolvecamp - Abstracte voorstelling, zeefdruk kopen? Bied vanaf 225!
Grafiek (handgesigneerd)

Theo Wolvecamp - Abstracte voorstelling, zeefdruk kopen? Bied vanaf 225!Theo Wolvecamp - Abstracte voorstelling, zeefdruk kopen? Bied vanaf 225!
  • Theo Wolvecamp (1925-1992)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Schitterende Theo Wolvecamp op Arches. Handgesigneerd, gedateerd (1991) en genummerd (44 uit een oplage van 125).  Afkomstig uit de kunstcollectie van ABN AMRO. Het werk is nooit ingelijst geweest, waarschijnlijk zelfs nooit uit het depot geweest, want is in uitstekende conditie. Alleen in de uiterste hoek rechtsonder (hoekje van het blad) enige verkleuring, ver weg uit het zicht indien passe-partout gebruikt wordt.

Afmetingen: 63cm x 47cm (blad), 48cm x 32cm (beeld)

Als het echt niet anders kan, dan kan het werk goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro) en, belangrijker, op uitdrukkelijk risico van de koper.