| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Mooie Theo Wolvecamp op Arches papier. Met potlood gesigneerd, gedateerd (1989) en genummerd (18 uit een oplage van 250).
Afmetingen: 66cm x 50cm (blad), 48cm x 32cm (beeld)
Afkomstig uit de kunstcollectie van ABNAMRO. Het werk heeft ingelijst gezeten want het heeft een nauwelijks waarneembare verkleuring van de witte marge rond de afbeelding, maar is echt in uitstekende conditie.
Werk kan bij aankoop worden opgehaald in Diemen. Brengen rondom Amsterdam is eventueel mogelijk in overleg. Deze twee opties genieten de voorkeur.
Als dat echt niet lukt, dan kan het werk goed verpakt en aangetekend verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro) en, belangrijker, op uitdrukkelijk risico van de koper.
| Transport | |
| Garantie | |