| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Schitterende, grote zeefdruk van Theo Wolvecamp. Met potlood gesigneerd, gedateerd (‘89) en genummerd. Dit is nummer 117 uit een oplage van 150 exemplaren. Het is een 72 kleuren (!) zeefdruk. De verf is op sommige plekken zo dik dat het op een olieverf schilderij lijkt (zie vooral foto’s 3 en 4). Afkomstig uit de kunstcollectie van ABN AMRO. In zeer goede conditie; beeldzijde is uitstekend, alleen aan de achterkant zitten bovenaan tape resten.
Afmetingen: 82cm x 55cm (blad), 70cm x 42cm (beeld)
Werk kan worden opgehaald in Diemen of op het Kunstveiling kantoor in Amsterdam Z-O. Brengen rondom Amsterdam is mogelijk in overleg. Deze twee opties genieten de voorkeur.
Als het echt niet anders kan, dan kan het werk aangetekend en goed verpakt verstuurd worden op kosten van de koper (Nederland - 15 euro) en, belangrijker, op uitdrukkelijk risico van de koper.
| Transport | |
| Garantie | |