Theo Wolvecamp - Theo Wolvecamp: Litho. Compositie in Blauw en Zwart - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Theo Wolvecamp (1925-1992)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd
In opdracht geveild:

Zeer mooie litho van Theo Wolvecamp. Op glad stevig papier.

Titel: Compositie in Zwart en Blauw.
Jaartal: 1981
Afmetingen beeld: 50cm x 65cm
Gesigneerd: Handgesigneerd
Ingelijst: Nee
Oplage: e.a.

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Afhandeling:
Dit werk kan verzonden worden. Verzendkosten 10 euro aangetekend en verzekerd in een koker. Afhalen kan in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.

Garantie:

Informatie: