Theo Wolvecamp - Theo Wolvecamp: monografie met 2 zeefdrukken S/N - Verkocht

Theo Wolvecamp: monografie met 2 zeefdrukken S/N kopen? Bied vanaf 295!
Grafiek (handgesigneerd)

Theo Wolvecamp: monografie met 2 zeefdrukken S/N kopen? Bied vanaf 295!Theo Wolvecamp: monografie met 2 zeefdrukken S/N kopen? Bied vanaf 295!
  • Theo Wolvecamp (1925-1992)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Prachtig - handgesigneerd - boek (monografie) voor Cobra-verzamelaars: "Wolvecamp", over de beroemde kunstenaar Theo Wolvecamp, met 2 handgesigneerde zeefdrukken. In uitstekende staat!

Dit boek is uitgegeven ter gelegenheid van de 65e verjaardag van Wolvecamp in 1990,
en geeft een prachtig overzicht van zijn werk.

- 168 pagina's (in kleur).
- Hardcover in cassette.
- Uitgegeven in 1990.
- Het boek is hangesigneerd en genummerd.
- Inclusief 2 zeefdrukken, ook met potlood handgesigneerd, genummerd en gedateerd '90.
- Editie boek en zeefdrukken 184/250.
- Alles is in een uitstekende conditie (nieuwstaat)!

Dit kunstwerk koopt u met 3 weken garantie op de echtheid, conditie en correctheid van de omschrijving.

Verzendkosten binnen Nederland € 15,=; naar België € 20,=; andere landen verzending in overleg.

Het kunstwerk wordt uiteraard goed verpakt en aangetekend verzonden.

Ophalen kan natuurlijk ook.