| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Prachtig - handgesigneerd - boek (monografie) voor Cobra-verzamelaars: "Wolvecamp", over de beroemde kunstenaar Theo Wolvecamp, met 2 handgesigneerde zeefdrukken. In uitstekende staat!
Dit boek is uitgegeven ter gelegenheid van de 65e verjaardag van Wolvecamp in 1990, en geeft een prachtig overzicht van zijn werk.
- 168 pagina's (in kleur).
- Hardcover in cassette.
- Uitgegeven in 1990.
- Het boek is hangesigneerd en genummerd.
- Inclusief 2 zeefdrukken, ook met potlood handgesigneerd, genummerd en gedateerd '90.
- Editie boek en zeefdrukken 184/250.
- Alles is in een uitstekende conditie (nieuwstaat)!
Dit kunstwerk koopt u met 3 weken garantie op de echtheid, conditie en correctheid van de omschrijving.
Verzendkosten binnen Nederland € 15,=; naar België € 20,=; andere landen verzending in overleg.
Het kunstwerk wordt uiteraard goed verpakt en aangetekend verzonden.
Ophalen kan natuurlijk ook.
| Transport | |
| Garantie | |