Theo Wolvecamp - Theo Wolvecamp, zeefdruk, z.t. (1989) - Verkocht

Theo Wolvecamp, zeefdruk, z.t. (1989) kopen? Bied vanaf 175!
Grafiek (handgesigneerd)

Theo Wolvecamp, zeefdruk, z.t. (1989) kopen? Bied vanaf 175!Theo Wolvecamp, zeefdruk, z.t. (1989) kopen? Bied vanaf 175!Theo Wolvecamp, zeefdruk, z.t. (1989) kopen? Bied vanaf 175!Theo Wolvecamp, zeefdruk, z.t. (1989) kopen? Bied vanaf 175!Theo Wolvecamp, zeefdruk, z.t. (1989) kopen? Bied vanaf 175!Theo Wolvecamp, zeefdruk, z.t. (1989) kopen? Bied vanaf 175!
  • Theo Wolvecamp (1925-1992)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Prachtige zeefdruk (Ascona) op papier uit 1989 van Theo Wolvecamp. Met potlood gesigneerd. Dit is nummer 21/150.

Afmetingen van het blad 84x70 cm, het beeld is 65x50 cm.

De verf is op sommige plekken zo dik dat het op een olieverf schilderij lijkt. De rand heeft beschadigingen (zie detailfoto's),  o.a. twee kleine scheurtjes, alsook wat kreukels, vlekken en een klein gaatje. Zeefdruk zelf is onbeschadigd.

Het werk kan bij voorkeur worden opgehaald in Hilversum. Eventueel is verzending (aangetekend, stevige en grote koker) mogelijk. De risico's op beschadiging e.d. zijn daarbij voor de koper.