Theo Wolvecamp - Theo Wolvecamp:Zeefdruk. Compositie - Verkocht

Grafiek (handgesigneerd)

  • Theo Wolvecamp (1925-1992)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd
In opdracht geveild:

Zeer mooie zeefdruk van Theo Wolvecamp. Op geschept papier.

Titel: Compositie
Jaartal: 1989
Afmetingen: 50cm x 65cm
Gesigneerd: Handgesigneerd
Ingelijst: Nee
Oplage: 54/250

Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.

Afhandeling:
Dit werk kan verzonden worden. Verzendkosten 10 euro aangetekend en verzekerd in een koker. Afhalen kan in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.

Garantie:

Informatie: