In opdracht geveild:
Zeer mooie zeefdruk van Theo Wolvecamp. Op geschept papier.
Titel: Compositie
Jaartal: 1989
Afmetingen: 50cm x 65cm
Gesigneerd: Handgesigneerd
Ingelijst: Nee
Oplage: 54/250
Conditie: Perfect
Het werk is in perfecte staat.
Afhandeling:
Dit werk kan verzonden worden. Verzendkosten 10 euro aangetekend en verzekerd in een koker. Afhalen kan in Amsterdam/Diemen. Afhalen kan op afspraak, tijdens kantooruren in Diemen of in de avond/weekend in Amsterdam.
Garantie:
Informatie: