| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Hele mooie, orginele kleurenzeefdruk van de Nederlandse Cobra-kunstenaar Theo Wolvekamp uit het jaar 1992. Zonder titel. Uit een totaal oplage van 125 exemplaren is dit nummer 31.
Deze grafiek is nooit ingelijst geweest en ziet er dan ook puntgaaf uit. Geen enkele verkleuring of beschadigingen.
kunstenaar: Theo Wolvekamp - Cobra kunstenaar
titel: zonder titel
jaar van onstaan: 1992
gesigneerd: met potlood hand-gesigneerd en genummerd 31/125
Oplage : 125 / nummer 31
Afmeting: Afbeelding: 40 cm x 46 cm ( b. x h. ) op 50 cm x 75 cm
techniek: kleuren-zeefdruk
materiaal: zware kwaliteit handgeschept papier
Verzendkosten binnen EU bedragen € 10. Het werk wordt verpakt in een stevige grafiek-koker.
'amHasetal' garandeert de authenticiteit en conditie van dit kunstwerk, zoals beschreven in de tekst.
| Transport | |
| Garantie | |