Theo Wolvecamp - Theo Wolvekamp - originele Kleurenzeefdruk - 1992 - Gesigneerd - Nr.31/125 - Verkocht

Theo Wolvekamp - originele Kleurenzeefdruk - 1992 -  Gesigneerd  -  Nr.31/125 kopen? Bied vanaf 115!
Grafiek (handgesigneerd)

Theo Wolvekamp - originele Kleurenzeefdruk - 1992 -  Gesigneerd  -  Nr.31/125 kopen? Bied vanaf 115!Theo Wolvekamp - originele Kleurenzeefdruk - 1992 -  Gesigneerd  -  Nr.31/125 kopen? Bied vanaf 115!
  • Theo Wolvecamp (1925-1992)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Hele mooie, orginele kleurenzeefdruk van de Nederlandse Cobra-kunstenaar Theo Wolvekamp uit het jaar 1992.  Zonder titel. Uit een totaal oplage van 125 exemplaren is dit nummer 31.

Deze grafiek is nooit ingelijst geweest en ziet er dan ook puntgaaf uit. Geen enkele verkleuring of beschadigingen.

kunstenaar: Theo Wolvekamp - Cobra kunstenaar

titel: zonder titel

jaar van onstaan:  1992

gesigneerd: met potlood hand-gesigneerd en genummerd 31/125

Oplage : 125 / nummer 31

Afmeting:  Afbeelding:  40 cm x 46 cm ( b. x h. ) op 50 cm x 75 cm

techniek: kleuren-zeefdruk

materiaal: zware kwaliteit handgeschept papier

Verzendkosten binnen EU bedragen € 10. Het werk wordt verpakt in een stevige grafiek-koker.

'amHasetal'  garandeert de authenticiteit en conditie van dit kunstwerk, zoals beschreven in de tekst.