| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Zeer mooie zeefdruk van Theo Wolvecamp. Op geschept papier.
Titel: Compositie
Jaartal: 1989
Afmetingen: 50cm x 65cm
Gesigneerd: Handgesigneerd
Ingelijst: Nee
genummerd :135/250 en handgesigneerd.
Eventuele verzendkosten voor de koper.
| Transport | |
| Garantie | |