Theo Wolvecamp - Zeefdruk door Theo Wolvecamp uit 1990 ( ZT ) - Verkocht

Zeefdruk door Theo Wolvecamp uit 1990 ( ZT ) kopen? Bied vanaf 250!
Grafiek (handgesigneerd)

Zeefdruk door Theo Wolvecamp uit 1990 ( ZT ) kopen? Bied vanaf 250!Zeefdruk door Theo Wolvecamp uit 1990 ( ZT ) kopen? Bied vanaf 250!
  • Theo Wolvecamp (1925-1992)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Gesigneerd Handgesigneerd

Theo Wolvecamp (Hengelo, 30 augustus 1925 - Amsterdam, 11 oktober 1992)
Fraaie zeefdruk van de CoBrA-kunstenaar Theo Wolvecamp in de voor hem kenmerkende stijl. Uitgegeven in een serie van 200 exemplaren waarvan dit nummer 194 is.
Het werk is professioneel ingelijst in een mooie, brede zilverkleurige lijst met Passe-Partout ( afmetingen 85 x 75 cm).
Gesigneerd in potlood: Wolvecamp '90