| Type kunstwerk | Grafiek (handgesigneerd) |
| Periode | 1945 t/m 1999 |
| Gesigneerd | Handgesigneerd |
Theo Wolvecamp (Hengelo, 30 augustus 1925 - Amsterdam, 11 oktober 1992)
Fraaie zeefdruk van de CoBrA-kunstenaar Theo Wolvecamp in de voor hem kenmerkende stijl. Uitgegeven in een serie van 200 exemplaren waarvan dit nummer 194 is.
Het werk is professioneel ingelijst in een mooie, brede zilverkleurige lijst met Passe-Partout ( afmetingen 85 x 75 cm).
Gesigneerd in potlood: Wolvecamp '90
| Transport | |
| Garantie | |