Keimpe Kootstra - Anemonen in vaas.
Tetsuro Sawada - "Flash" 1987 - Beperkte oplage 100 - Genummerd
Keimpe Kootstra - Anemonen in zwarte vaas.
Type kunstwerk | Schilderij |
Periode | 1900 t/m 1944 |
Techniek | Olieverf |
Drager | Marouflé |
Ingelijst | Ingelijst |
Afmetingen | 33 x 29 cm (h x b) |
Incl. lijst | 55 x 52 cm (h x b) |
Gesigneerd | Handgesigneerd |
Verzekerde verzending via Bpost met volgnummer.
België: 19.50 euro.
Nederland: 23.50 euro.
France, Deutschland, Luxembourg: 27 euro.
Europa: 34 euro.
Ophalen steeds mogelijk na afspraak: Kunsthuis (Brasschaat, BE).
Conditie | |||||||||
Conditie | Goed | ||||||||
Goede staat, mankementjes aan lijst. | |||||||||
Transport | |||||||||
Verzenden | Pakketpost | ||||||||
Prijs | > 10KG of groter dan 1,00 x 0,50 meter
Objectlocatie | Brasschaat, België |
Starttijd | 1-6-2021 om 10:25 |
Eindtijd | 22-8-2021 om 22:31 |