5. Theophile de Bock

Theophile de Bock (1851-1904)

3 aangeboden items / 18 verkochte items

FA. (46 x Favoriet)

Theophile de BOCK (Den Haag 1851 - Haarlem 1904)

De kunstschilder en etser Theophile de Bock kreeg zijn opleiding tot schilder van Jan Willem van Borselen en Jan Hendrik Weissenbruch. Hij was een schilder van de Haagse School en een groot fan van Jacob Maris. De schilderijen van Theophile de Bock zijn vaak donker en enigszins neerslachtig. Onderwerpen die de kunstenaar vaak gebruikt zijn de hunebedden in Drenthe en allerlei andere Nederlandse landschappen.In 1891 is op initiatief van De Bock de Haagsche Kunstkring opgericht. Het werk van Theophile de Bock is onder meer in bezit van Museum Boijmans van Beuningen, het Drents Museum en het Gemeentemuseum in Den Haag.

3 aangeboden items van deze kunstenaar

Theophile de Bock - "Nederlands landschap" kopen? Bied vanaf 200!

Theophile de Bock - "Nederlands landschap"

Tekening / Aquarel

Geplaatst doorObregon

Periode1800 t/m 1899
TechniekHoutskool
Afmetingen31.5 cm x 40 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerKarton
IngelijstIngelijst
Theophile de Bock - ets Landschap kopen? Bied vanaf 50!

Theophile de Bock - ets Landschap

Grafiek tot 1900

Geplaatst doordedelft

Periode1800 t/m 1899
TechniekEts
Afmetingen30 cm x 36 cm (h x b)
GesigneerdIn de plaat gesigneerd
IngelijstIngelijst
Theophile de Bock - HUISJE NAAST DE RIVIER kopen? Bied vanaf 275!

Theophile de Bock - HUISJE NAAST DE RIVIER

Geplaatst doorKUNSTHUIS_BE

Afmetingen55 cm x 52 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
DragerMarouflé
IngelijstIngelijst