Thijs Mauve - Aquarel "Wydecombe in the Moors" - Verkocht

Thijs Mauve - Aquarel "Wydecombe in the Moors" kopen? Bied vanaf 40!
Thijs Mauve - Aquarel "Wydecombe in the Moors" kopen? Bied vanaf 40!Thijs Mauve - Aquarel "Wydecombe in the Moors" kopen? Bied vanaf 40!Thijs Mauve - Aquarel "Wydecombe in the Moors" kopen? Bied vanaf 40!
  • Thijs Mauve (1915-1996)
TypeTekening / Aquarel
Jaartal1966
TechniekAquarel
IngelijstNiet Ingelijst
Afmetingen27.3 cm x 37.3 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Aquarel van Thijs Mauve, gesigneerd en gedateerd in pen. Verso getiteld in potlood.

verzending tussen twee plaatjes, 8,25, aangetekend 9,95

Thijs Mauve (1915-1996)

NederlandsNederlandsAlle items van deze kunstenaar (1)
Geplaatst door  Cello1
FA. (42)

1225 verkochte items
Alle items van deze verkoper (18)
37.3 cm
27.3 cm
Dit item is verkocht voor 46,00 (Incl. 15% veilingkosten)
Starttijd:02-03-2020 om 17:47
Eindtijd:13-03-2020 om 19:02
Johnf
13 mrt. / 11:41
€ 40