FA. (7)

Tjeerd Bottema - 1884-1978.Stille Zee. Unieke kleurenets!!

Tjeerd Bottema - 1884-1978.Stille Zee. Unieke kleurenets!! kopen? Bied vanaf 250!
Tjeerd Bottema - 1884-1978.Stille Zee. Unieke kleurenets!! kopen? Bied vanaf 250!Tjeerd Bottema - 1884-1978.Stille Zee. Unieke kleurenets!! kopen? Bied vanaf 250!Tjeerd Bottema - 1884-1978.Stille Zee. Unieke kleurenets!! kopen? Bied vanaf 250!Tjeerd Bottema - 1884-1978.Stille Zee. Unieke kleurenets!! kopen? Bied vanaf 250!Tjeerd Bottema - 1884-1978.Stille Zee. Unieke kleurenets!! kopen? Bied vanaf 250!

Geplaatst door  wammes
FA. (6)

82 verkochte items
  • Tjeerd Bottema (1884-1978)
TechniekEts
StijlRomantisch
OnderwerpZeegezicht
IngelijstIngelijst
Afmetingen27 cm x 19 cm (h x b)
Lijst55 cm x 33 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd

Prachtige, unieke, zeldzame kleurenets van Tjeerd Bottema.

Tjeerd Bottema werd op 6 januari 1884 in Langezwaag geboren. Hij woonde en werkte o.a in Heerenveen,Amsterdam,Katwijk a/d Zee en Laren (nh). Schildert,tekent en etst landschappen met vee,duin-en zeegezichten in Nederland en België.

Zeer begaafd kunstenaar. Hij was lid van "de club van 10" uit Laren (n.h.).

Hij kreeg zijn opleiding tekenen bij Rosenbeek te Heerenveen. Verder kreeg hij avondlessen aan de Ambachtschool en daarna de Rijksacademie te Amsterdam.

Bottema behaalde in 1904 de acte M.O. tekenen en verkreeg in 1907 de Prix de Rome. Hij werkte in Italie, Spanje,. Marocco, Frankrijk en Engeland. Hij lithografeerde tevens affiches. De Haagse

Tjeerd Bottema kwam te overlijden op 9 maart 1978. (Heeft vermelding in de S.J. Mak van Waay 1870-1940).

Kleurenets. Gesigneerd met potlood Tj.Bottema Stille Zee.

Herkomst: Collectie Streefoord Eemnes.

Randen van de ets zijn beetje "rommelig".

Tjeerd Bottema (1884-1978)

Alle items van deze kunstenaar
Geplaatst door  wammes
FA. (6)

82 verkochte items
33 cm
55 cm
19 cm
27 cm
Starttijd:06-03-2019 om 11:51
Eindtijd:18-03-2019 om 21:25
Openingsbod€ 250
ObjectlocatieEEMNES, Nederland