Ton Albers - Witte Margrieten

Ton Albers - Witte Margrieten kopen? Bied vanaf 100!

Ton Albers - Witte Margrieten

Tekening / Aquarel

Verkoopprijs: € 115,00 (Incl. 15% veilingkosten)

Ton Albers - Witte Margrieten kopen? Bied vanaf 100!Ton Albers - Witte Margrieten kopen? Bied vanaf 100!Ton Albers - Witte Margrieten kopen? Bied vanaf 100!Ton Albers - Witte Margrieten kopen? Bied vanaf 100!

Geplaatst door  UsKinge

Lid sinds 2020
21 verkochte items
Alle items van deze verkoper (1)
  • Ton Albers (1923)
TypeTekening / Aquarel
TechniekAquarel
IngelijstIngelijst
Afmetingen16.5 cm x 21.5 cm (h x b)
Lijst40.5 cm x 45.5 cm (h x b)
GesigneerdHandgesigneerd
Magnifiek romantisch bloemstilleven van meester-aquarellist Ton Albers.
Chique ingelijst met verdiept passepartout.

Dit item is verkocht voor 115,00(Incl. 15% veilingkosten)

Starttijd:09-01-2021 om 21:35
Eindtijd:16-01-2021 om 21:58

Biedingen (1):

Jacobien77
15 jan. / 20:36
€ 100