Toon de Jong - Winter in Blaricum

Toon de Jong - Winter in Blaricum kopen? Bied vanaf 75!
Toon de Jong - Winter in Blaricum kopen? Bied vanaf 75!Toon de Jong - Winter in Blaricum kopen? Bied vanaf 75!Toon de Jong - Winter in Blaricum kopen? Bied vanaf 75!Toon de Jong - Winter in Blaricum kopen? Bied vanaf 75!Toon de Jong - Winter in Blaricum kopen? Bied vanaf 75!Toon de Jong - Winter in Blaricum kopen? Bied vanaf 75!Toon de Jong - Winter in Blaricum kopen? Bied vanaf 75!Toon de Jong - Winter in Blaricum kopen? Bied vanaf 75!Toon de Jong - Winter in Blaricum kopen? Bied vanaf 75!Toon de Jong - Winter in Blaricum kopen? Bied vanaf 75!
  • Toon de Jong (1879-1978)
Type kunstwerk Grafiek (handgesigneerd)
Techniek Ets
Stijl Realistisch
Onderwerp Landschap
Ingelijst Ingelijst
Afmetingen 20 x 28 cm (h x b)
Incl. lijst 33 x 42 cm (h x b)
Gesigneerd Handgesigneerd
Originele, gesigneerde ets van Toon de Jong getiteld
 “Winter in Blaricum".
De ets zit achter een passe-partout in een oude houten lijst.
In de plaat gesigneerd l.o.:  Epreuve d'artist
Rechtsonder in potlood: Toon de Jong
Linksonder in potlood getiteld: Winter in Blaricum

Toon de Jong werd geboren te Laren op 14 augustus 1879
en overleed te Maassluis op 24 april 1978.
Opgeleid aan de Rijksschool voor Kunstnijverheid, de Quellinusschool
voor Kunstnijverheid en de Rijks Academie voor Beeldende Kunsten te Amsterdam.
Leerling van Antoon Derkinderen, Pieter Dupont, W.H.Eickelberg en J.D.Huibers.
Hij was een romanticus die zich vasthield aan de getrouwe weergave van de natuur
De ets is in goede staat met slechts de sporen die passen bij de inmiddels aanzienlijke leeftijd.
Afhalen Het werk is af te halen op locatie. Als koper dient u zelf verpakkingsmateriaal mee te nemen. De locatie is: Gramsbergen, Nederland
PrijsTot 10 kg.
Binnen Nederland € 13,50
Naar België € 30,00
Naar Duitsland € 30,00
Europese Unie € 30,00
Wereldwijd € 65,00